Cennik zabudowa stoisk targowych. Cena projektu stoiska. Koszt wynajmu.

CENNIK STOISK TARGOWYCH
ZABUDOWA MODUŁOWA ZABUDOWA INDYWIDUALNA
Projekt Wynajem Projekt Budowa
darmowy od 5000 zł netto od 1500 zł netto od 15000 zł nettoStoiska targowe — cennik

Często spotykamy się z pytaniem Klientów dotyczącym kosztów projektu i wykonania zabudowy targowej. Na cenę stoiska targowego składa się wiele czynników. Warto o tym pamiętać podczas planowania stoiska na targi dla swojej firmy.

Stoisko targowe jest kwestią bardzo indywidualną. To jaką postać będzie miała zabudowa na targi, zależy od charakterystyki firmy, działalności, promowanego produktu, a także budżetu. Dlatego też projektując stoisko, staramy się stworzyć produkt idealnie dopasowany do oczekiwań i możliwości Klienta.

Ile kosztuje stoisko targowe?

Trudno jednoznacznie określić, jaki jest koszt zabudowy targowej. Ceny mogą wahać się od kilku do nawet kilkuset tysięcy. Koszt zależny jest w dużej mierze od rodzaju stoiska i jego powierzchni. Biorąc pod uwagę różne modele zabudowy wystawienniczej, możemy podzielić je kosztowo:

  • ścianki reklamowe — najprostsza forma stoiska targowego. Jest bardzo mobilna i zajmuje niewiele przestrzeni, możemy tutaj zaliczyć roll up’y, ścianki tekstylne na stelażach, banery PCV. Są najtańszą opcją zabudowy wystawienniczej, ale i najmniej efektowną.
  • modułowe stoiska targowe — ten rodzaj zabudowy targowej wykonywany jest z gotowych modułów, łączonych ze sobą zgodnie z indywidualnym zamówieniem Klienta. Stoiska modułowe na targi mogą być zarówno niewielkie, jak i pokaźnej wielkości. Koszty modułowych stoisk są jednocześnie przystępne cenowo, świetnie się prezentują i są wysokiej jakości.
  • stoiska indywidualne — wykonywane są na zamówienie Klienta. Mogą mieć dowolną postać, ich wielkość jest praktycznie nieograniczona. Stoiska indywidualne pozwalają na urzeczywistnienie nawet najbardziej oryginalnych wizji. Jednocześnie jest to najbardziej kosztowny rodzaj stoisk targowych, a ich cena może sięgać od kilkudziesięciu do nawet kilkuset tysięcy złotych łącznie z całą logistyką.

Na cenę stoiska targowego ma bardzo duży wpływ powierzchnia, jaką będzie zajmować zabudowa. Im większe stoisko, tym należy liczyć się z większymi kosztami wynajmu powierzchni. Oczywiście większa powierzchnia będzie wymagała też bardziej rozbudowanej zabudowy wystawienniczej, co również wpłynie na cenę końcową.
Dopracowane stoisko wystawiennicze powinno być w pełni dopasowane do wizerunku firmy. Rodzaje grafik, ich ilość i materiał, na jakim zostaną wykonane, również wpływa na cenę stoiska targowego.

Wyposażenie a cena zabudowy wystawienniczej

Szacując koszt stoiska na targach, nie można zapomnieć o wyposażeniu i podłodze. Cena podłogi zabudowy targowej zależy od tego, jaki materiał wybierzemy. Klienci mogą wybrać jeden z wariantów — wykładzina (najtańsza opcja), panele z wykończeniem matowym lub błyszczącym i inne materiały. Na cenę zabudowy targowej składa się także koszt wynajmu mebli oraz wszelkich urządzeń elektronicznych i multimedialnych.